Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 14:30 Woerden 1 Lopik 1
2 okt 13:30 Zwaluwen Utrecht '11 2 (zon) Woerden 2 (zon)
1 okt 12:45 Jodan Boys, de 10 Woerden 2
2 okt 13:00 PVC 5 (zon) Woerden 3 (zon)
1 okt 14:30 Woerden 3 Siveo '60 4
1 okt 14:15 ARC 16 Woerden 4
1 okt 14:30 Woerden JO19-1 Groeneweg JO19-1
1 okt 12:30 VV Haastrecht JO19-2 Woerden JO19-2
28 sep 18:30 Woerden JO19-2 VEP JO19-1
1 okt 12:15 Woerden JO18-1 Alphense Boys JO18-2
1 okt 9:45 Schoonhoven JO17-3 Woerden JO17-1
1 okt 12:15 Woerden JO16-1 Sportlust '46 JO16-3
1 okt 10:15 Woerden JO15-1 Breukelen FC JO15-1
1 okt 9:00 SCH '44 JO15-2 Woerden JO15-2
1 okt 10:00 FC Oegstgeest JO14-1 Woerden JO14-1JM
1 okt 12:15 Woerden JO14-2 FC Oudewater JO14-1
1 okt 11:00 Jodan Boys, de JO13-4 Woerden JO13-1JM
1 okt 8:30 Woerden JO13-2 Sportlust '46 JO13-4JM
1 okt 10:15 Woerden JO12-1 FC IJsselmonde JO12-2
1 okt 10:00 Sportlust '46 JO12-5JM Woerden JO12-2JM
1 okt 8:30 Woerden JO11-1 ARC JO11-2JM
1 okt 10:15 Woerden JO11-2JM CVC Reeuwijk JO11-1
1 okt 10:15 Woerden JO11-3JM Alphen JO11-2
1 okt 8:30 Woerden JO11-4 Schoonhoven JO11-3
1 okt 9:45 Sportlust '46 JO10-5JM Woerden JO10-1
1 okt 10:15 Woerden JO10-2 Be Fair JO10-10
1 okt 10:30 Woerden JO10-4 Woerden JO10-3JM
1 okt 10:00 Kamerik JO9-2 Woerden JO9-1
1 okt 8:30 Woerden JO9-2 Be Fair JO9-5
1 okt 9:00 Rijnstreek JO9-1 Woerden JO9-3
1 okt 8:30 Woerden JO9-4 Nieuwkoop JO9-5JM
1 okt 8:30 VEP JO8-1 Woerden JO8-2
1 okt 8:30 Woerden JO8-3 Woerden JO8-1
1 okt 9:00 WDS JO8-1 Woerden JO8-4
1 okt 8:30 Woerden JO8-5 Kamerik JO8-2
1 okt 9:00 Woerden JO7-1 VEP JO7-1
1 okt 9:00 Woerden JO7-2 Cabauw JO7-3
1 okt 9:00 Cabauw JO7-2 Woerden JO7-3
1 okt 10:00 Linschoten JO7-1 Woerden JO7-4
1 okt 8:30 Nieuwkoop MO17-2 Woerden MO17-1
1 okt 10:15 ARC MO15-1 Woerden MO15-1
1 okt 13:00 VEP MO15-1 Woerden MO15-2
1 okt 12:00 Woerden O23-1 Soccer Boys O23-1
1 okt 16:30 Olympia O23-2 Woerden O23-2
1 okt 16:30 Olympia O23-4 Woerden O23-3
1 okt 14:30 Woerden O23-4 ARC O23-4
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!